5 تکنیک ساده برای قیمت طراحی سایت - طراحی سایت با وردپرس

با توجه به این موضوع، اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت با وردپرس، موضوع مهمی است که هنگام خرید سایت باید به آن توجه داشته باشید. در این مقاله به بررسی عوامل موثر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس پرداختیم.

اگر سایت شما بین المللی است می‌توانید با افزونه چند زبانه کردن ورپرس پلتفرم خود را به چندین زبان مختلف و زنده دنیا ترجمه کنید و مخاطبان زیادی از سرتاسر دنیا به خود جذب کنید.

نام این دوره طراحی سایت بدون کدنویسی با افزونه المنتور (دوره المنتور پیشرفته) می باشد. برای مشاهده ویدئوهای دوره مقدماتی المنتور به صفحه آموزش المنتور مراجعه کنید.

مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه

سرور مجازی لینوکس ایران ایده آل ترین گزینه برای میزبانی سایت و فروشگاه داخلی

برای آشنایی بشتر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مزایای وردپرس ، اینجا کلیک کنید .

سرور مجازی فرانسهدسترسی نامحدود به آی پی اختصاصی و ثابت از کشور فرانسه

بنابراین قبل از اینکه پکیج طراحی سایت خود را انتخاب کنید با دقت سوالات متداول در برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت را مطالعه نمایید…

با گذشت زمان و افزایش شبکه‌های اجتماعی هنوز برقراری تماس با تلفن بهترین و ساده‌ترین روش ارتباطی مخاطبان با سایت است. عده زیادی از مردم تمایل دارند که با خدمات دهنده و فروشنده خود ارتباط تلفنی برقرار کرده و مکالمه داشته باشند.

تا کنون به المان‌هایی که باید در فوتر قرار گیرد اشاره داشتیم؛ اما چگونه این المان‌ها را در کنار هم قرار دهیم که مخاطبین از دیدن آن لذت برده و به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند؟

پیشنهاد می شود وب سایت هایی که طراحی می گردد به صورت داینامیک باشد تا کلیه محتوای سایت توسط صاحب کسب و کار قابل مدیریت باشد و برای تغییرات محتوایی نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی سایت نباشد.

وردپرس به قدری انعطاف پذیر است که بدون هیچ محدودیت و مشکلی می‌توانید هر چیزی که می‌خواهید طراحی کنید. طراحی انواع جدول در وردپرس، طراحی انواع فرم در وردپرس، نمایش انواع ویدیو در وردپرس، ساخت هر نوع هدرو فوتر و مگامنو و … در وردپرس با چند کلیک ساده امکان پذیر است.

اگر می خواهید خیلی حرفه ای کار کنید و بودجه شما نامحدود است و فقط کیفیت کار برای شما مهم است.

⭐ الزامی به میزبانی سایت قیمت طراحی وب سایت شما در توشن نیست ولی شرکت توشن انواع هاست و سرور مجازیو اختصاصی برای میزبانی سایت شما را ارائه می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *